Psychoterapia Kraków

Jeżeli psychoterapia budzi u Państwa negatywne uczucia, kojarzy się ze stresem i brakiem indywidualnego podejścia do Państwa problemów, Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem w Krakowie proponuje pomoc terapeutyczną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jest to jeden z najskuteczniejszych rodzajów terapii, który wykorzystywany jest między innymi w leczeniu bezsenności, zaburzeń nastroju czy zaburzeń lękowych. Kraków posiada wiele placówek, które oferują leczenie bezsenności - Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem jest jedną z nich.

Proponujemy również leczenie zaburzeń osobowości. Psychoterapia indywidualna oparta jest na współpracy między terapeutą a pacjentem, ukierunkowana na rozwiązanie problemu, ograniczona w czasie, koncentruje się na „tu i teraz” oraz zakłada stosowanie odpowiednich technik terapeutycznych.

Psychoterapia indywidualna w Krakowie

Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie oferuje psychoterapię indywidualną oraz online. Dzięki naszym wykwalifikowanym i doświadczonym terapeutom poprawa jakości życia i poradzenie sobie z takimi problemami, jak między innymi: bulimia, depresja czy zespół stresu pourazowego, staje się możliwe, skuteczne i trwałe. Kontakt internetowy za pomocą komunikatora Skype czy systematycznej wymianie maili zapewnia łączność między pacjentem a terapeutą w sytuacjach, kiedy bezpośrednie spotkanie nie jest możliwe. Konsultacje online są znakomitym rozwiązaniem w przypadku, kiedy kontakt osobisty jest utrudniony lub niemożliwy z powodu różnych przyczyn.

Psychoterapia indywidualna może być doskonałym sposobem rozwoju osobistego i zawodowego, pomocą w poszukiwaniu sensu życia, zwiększeniu efektywności czy zbudowaniu własnej samoakceptacji. W Centrum Ad Rem organizowane są także warsztaty rozwoju osobistego, które mają na celu pomoc w radzeniu sobie z:

- wahaniami nastrojów,

- brakiem asertywności,

- przezwyciężaniu problemów z wagą,

- niskim poczuciem własnej wartości.

Profesjonalna psychoterapia

Dzięki profesjonalnej relacji między pacjentem a terapeutą, komfortowej atmosferze opartej na otwartości i zaangażowaniu oraz znakomitym kwalifikacjom naszych pracowników, terapia w gabinecie psychoterapii Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie może stać się ważnym punktem w Państwa życiu i w znaczący sposób poprawić jego jakość. Podczas konsultacji zapewniamy dyskrecję oraz empatyczne i indywidualne podejście. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie, a naszym atutem jest profesjonalizm zachowany w obliczu każdego problemu.