Pomoc on-line

W dzisiejszych czasach, gdy rozwój technologiczny daje nam nieskończone możliwości i poprawia jakość życia, psychologia oraz psychoterapia również idą z duchem czasu wykorzystując możliwości, jakie daje im internetowa komunikacja. Aby usługi psychoterapeutyczne i psychologiczne były dostępne dla wszystkich, Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem proponuje swoim pacjentom pomoc psychologiczną online oraz psychoterapię poznawczo-behawioralną online.

Dla kogo przeznaczona jest pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna online?

Psycholog online to doskonała propozycja dla pacjentów, którzy potrzebują szybkiego kontaktu z terapeutą, a bezpośrednie spotkanie nie jest możliwe. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku osób niepełnosprawnych, mieszkających za granicą lub przebywających zbyt daleko od miejsc, w których mogłyby one skorzystać z pomocy profesjonalisty. Pomoc online została także stworzona dla osób, które nie mają czasu na wizytę w gabinecie lub z różnych przyczyn wolą bardziej anonimowy kontakt. Jeżeli przeżywają Państwo kryzys, potrzebują wsparcia, doświadczają codziennych trudności, czują się zagubieni, poszukują porady czy konsultacji, dostrzegają problemy w swoim życiu, których nie są w stanie rozwiązać sami – Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem zaprasza do skorzystania z pomocy, jaką oferuje psycholog online. Jest to doskonała propozycja dla osób niepełnosprawnych, mających problemy z poruszaniem się, przebywających za granicą czy dużo podróżujących oraz znakomite uzupełnienie tradycyjnej psychoterapii. Dzięki pomocy psychologa online, profesjonalna pomoc terapeutyczna jest możliwa natychmiastowo i bezproblemowo, między innymi poprzez: - czat przeprowadzony za pomocą komunikatora Skype, - korespondencję e-mail, - rozmowę przeprowadzoną za pomocą komunikatora Skype.

 

online

Dlaczego warto skorzystać z pomocy online?

Zdecydowanie się na pomoc psychologa online to często pierwszy, ważny krok ku dokonaniu zmiany. Jest on wyrazem chęci poprawy swojej sytuacji życiowej i daje szansę na szybkie uzyskanie pomocy w znanych i bezpiecznych warunkach, jakimi jest przestrzeń własnego domu. Każda osoba, która zdecyduje się na taką formę pomocy terapeutycznej naszego specjalisty, może liczyć na pełne zaangażowanie, szacunek i wrażliwość oraz rzeczowe podejście do indywidualnego problemu. Nasi psychologowie i psychoterapeuci po pełnym wysłuchaniu pacjenta dołożą wszelkich starań, aby udzielić mu jak najbardziej profesjonalnego wsparcia.