Ad Rem – Psychoterapeuta Kraków

Poszukują Państwo psychoterapeuty w Krakowie, który będzie nie tylko posiadł ugruntowaną doświadczeniem szeroką wiedzę, ale również pomoże Państwu uporać się z problemami w dobrej atmosferze? Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem to miejsce, w którym znajdą Państwo nie tylko profesjonalną pomoc, ale również życzliwy, z cierpliwością i empatią podchodzący do pacjentów zespół psychoterapeutów.

Psychoterapeuta czyli właściwie kto?

Niestety w Polsce nadal nie została uregulowana sytuacja prawna dotycząca wymogów, które powinien spełniać psychoterapeuta. Od lat opracowywana jest ustawa, lecz po dziś dzień nie została jeszcze uchwalona. Wszyscy nasi specjaliści posiadają wszelkie kwalifikacje, wykształcenie i uprawnienia do prowadzenia terapii potwierdzone dyplomami i certyfikatami, dlatego współpraca z nami jest bezpieczna i profesjonalna.

Psychoterapia to forma pomocy psychologicznej, która ma na celu poprawę jakości życia. To metoda leczenia zaburzeń psychicznych, trudności emocjonalnych oraz zachowań problematycznych. Jej sukces w dużej mierze zależny jest od dobrego kontaktu między terapeutą a pacjentem.

Psychoterapeuta – metoda poznawczo-behawioralna

W Centrum Poznawczo-Behawioralnym Ad Rem w Krakowie wszyscy psychoterapeuci pracują metodą poznawczo-behawioralną. Są to absolwentami Uniwersytetu Jagiellońskiego, którzy w swojej pracy łączą doświadczenie i specjalistyczną wiedzę. Cechuje ich profesjonalizm, empatia, kultura osobista oraz indywidualne podejście do każdej zgłaszającej się osoby. Atmosfera bezpieczeństwa i zaufania, która panuje podczas psychoterapii w Centrum Ad Rem, wynika ze świadomości naszych terapeutów o trudnościach, z jakimi mogą się Państwo mierzyć. Dokładają oni wszelkich starań, aby wizyta była jak najmniej stresująca i przebiegała w atmosferze pomagającej tworzeniu jak najlepszych relacji między pacjentem i terapeutą.

Każdy psychoterapeuta w Centrum Poznawczo-Behawioralnym Ad Rem w Krakowie pracuje pod stałą superwizją, dlatego mogą być Państwo pewni, że pomoc udzielana jest na najwyższym poziomie i mamy nadzieję, że stanie się dla Państwa ogromnym wsparciem w przezwyciężaniu problemów oraz odzyskiwaniu satysfakcji z życia – co jest dla nas najważniejszym priorytetem podczas współpracy.

Oferta psychoterapeutyczna

Oferta psychoterapeutyczna Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie skierowana jest do osób dorosłych, dzieci i młodzieży. Obejmuje:

  • psychoterapię indywidualną,
  • terapię online.

Pomożemy wszystkim osobom zmagającym się z zaburzeniami lękowymi, depresją, problemami ze snem, zaburzeniami osobowości, niskim poczuciem własnej wartości czy zaburzeniami odżywiania. Nasze podejście opiera się na szacunku, empatii oraz dyskrecji.

Jeżeli poszukują Państwo psychoterapeuty w Krakowie, który poważnie i z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz zapewni Państwu jak najwyższą jakość usług, zapraszamy do Centrum Poznawczo-Behawioralnego.