Psycholog Kraków

Jeżeli poszukujesz dobrego psychologa w Krakowie, trafiłeś na najlepszych specjalistów – u nas każdy pacjent otrzyma kompleksową pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie. Centrum Poznawczo-Behawioralne Ad Rem to grupa wykwalifikowanych psychoterapeutów oraz psychologów. Kraków to miasto, w którym od lat znajduje się nasz gabinet.

Zespół Ad Rem

Nasz zespół składa się z absolwentów psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, którzy doskonale wiedzą, że dobry terapeuta to taki, który z empatią i cierpliwością podchodzi do problemów swoich pacjentów. Dzięki dużemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy problem wymaga indywidualnego podejścia. Każdy nasz pracownik to dobry psycholog i znakomity praktyk, który poprzez stworzenie odpowiedniej atmosfery komfortu i zrozumienia pomoże Państwu uporać się z trudnościami takimi jak m.in. depresja.

Psycholog – konsultacje stacjonarne w Krakowie oraz konsultacje online

Jeżeli borykają się Państwo z poważnymi kryzysami, znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, chcą pracować nad własnym samorozwojem lub potrzebują porady, proponujemy Państwu konsultacje, podczas których nasz terapeuta udzieli Państwu wsparcia, odpowie na pytania i pomoże w rozwiązywaniu problemów. Konsultacje mogą odbywać się również online, za pomocą komunikatora Skype czy korespondencji mailowej. Dzięki konsultacjom online pomoc psychologiczna staje się dostępna wtedy, kiedy bezpośrednie spotkanie z psychologiem w naszym gabinecie w Krakowie nie jest możliwe.

Szkolenia i warsztaty psychologiczne w Krakowie

W ofercie Centrum Poznawczo-Behawioralnego Ad Rem w Krakowie znajdują się także:
- szkolenia psychologiczne z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej, na które szczególnie zapraszamy studentów psychologii, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności.
- warsztaty, które mogą stać się pomocne w przezwyciężeniu gniewu i drażliwości, problemów z wagą czy niskiego poczucia własnej wartości. Warsztaty rozwoju osobistego oparte są na autorskich scenariuszach opracowanych na podstawie technik poznawczo-behawioralnych. Na zajęcia zapraszamy wszystkich zainteresowanych własnym samorozwojem.

Dobry psycholog w Krakowie? Zapraszamy do Ad Rem

Centrum Poznawczo-Behawioralne w Krakowie założone zostało przez psychologów-praktyków z Krakowa, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby Państwa życie stało się bardziej satysfakcjonujące. Podczas naszych konsultacji zapewniamy profesjonalne podejście do każdego klienta, dyskrecję, empatię oraz szacunek. Bezpieczna i spokojna atmosfera towarzysząca konsultacjom w Centrum Poznawczo-Behawioralnym Ad Rem sprzyja pozytywnym ich efektom.