Bezpłatne konsultacje

UWAGA! Od 1 lutego 2021 zawieszamy w naszym gabinecie usługę bezpłatnych konsultacji (odbędą się tylko zaplanowane wcześniej sesje).

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne konsultacje psychologiczne w umówionym wcześniej terminie. UWAGA! Prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne lub mailowe. Prosimy o podanie w tytule maila, że chodzi o bezpłatną konsultację lub zaznaczenie tego w rozmowie telefonicznej.

Konsultacje przeznaczone są dla osób, które wcześniej nie korzystały z usług naszego gabinetu. Każda osoba ma możliwość umówienia się na jedną bezpłatną konsultację. Jeden termin przeznaczony jest na spotkanie z jedną osobą, liczy się kolejność zgłoszeń. Jeśli termin będzie zajęty, prosimy o śledzenie dalszych informacji na naszym profilu. W przypadku odwołania niezależnie od przyczyny kolejne spotkanie jest już odpłatne. W razie podjęcia decyzji o terapii, nie gwarantujemy, że odbywać się ona będzie ze specjalistą prowadzącym bezpłatną konsultację oraz nie gwarantujemy dostępnego terminu od zaraz. Oferujemy wtedy możliwość wpisania na listę osób oczekujących na terapię.